Zimowy przegląd

dodano: 13.10.2017

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza swoje zaprzyjaźnione warsztaty. Motocykle czekają na rozpoczęcie nowego sezonu. Pierwsze oznaki wiosny to sygnał, żeby umówić się na serwis. W tym miejscu zazwyczaj spotykamy się z sytuacją, że nasza maszyna czeka, temperatura sprzyja, a my nerwowo patrzymy na nasz zaprzyjaźniony serwis Hondy i z utęsknieniem czekamy na swoją kolejkę.

Przygotuj swoją maszynę na kolejny sezon już dzisiaj! Umów się na przegląd u wybranego dealera Hondy i zyskaj rabat 25% na nasze usługi, części oraz olej! Nie zwlekaj - to niepowtarzalna szansa na wykonanie przeglądu bez kolejki. Rabat trwa od 15 października do 31 grudnia 2017 roku.

 

Wykonaj przegląd bez kolejki

Honda proponuje swoim klientom wykonanie przeglądu w okresie zimowym. Wymiana przepracowanego oleju w silniku przyczynia się do lepszej ochrony poszczególnych elementów silnika podczas przerwy zimowej. Oprócz braku kolejki wszyscy klienci mogą w tym czasie otrzymać dodatkowe korzyści:

· 25% rabatu przy zakupie oryginalnego oleju silnikowego Honda

· 25% rabatu przy zakupie oryginalnych części Honda

· do 25% rabatu na wykonaną usługę serwisową w ASO Honda
 

W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 15 października a 31 grudnia 2017.

Przygotuj się już teraz do nowego sezonu. 

Honda w Polsce