Kontakt

Salon

  • Piotr Wacławiak

    Handlowiec

    tel: (22) 837 44 55 wew 1

    piotr.waclawiak@mcsonline.pl

    sklep@mcsonline.pl

  • Rafał Golus

    Kierownik Sprzedaży Motocykli

    tel: (22) 837 44 55 wew 1

    rafal.golus@mcsonline.pl

    sklep@mcsonline.pl

  • Jakub Piech

    Handlowiec

    tel: (22) 837 44 55 wew 1

    jakub.piech@mcsonline.pl

    sklep@mcsonline.pl

Serwis

  • Marek Rzadkowski

    Kierownik Serwisu

    tel: (22) 837 44 55 wew 2

    marek.rzadkowski@mcsonline.pl

    serwis@mcsonline.pl

Części zamienne i akcesoria

  • Tomasz Gołębiewski

    Kierownik Działu Części i Akcesoriów

    tel: (22) 837 44 55 wew 4

    tomasz.golebiewski@mcsonline.pl

    czesci@mcsonline.pl

  • Piotr Kulesza

    Specjalista ds. Części Zamiennych

    tel: (22) 837 44 55 wew 4

    piotr.kulesza@mcsonline.pl

    czesci@mcsonline.pl

Odzież

  • Piotr Gromada

    Kierownik Działu Odzieży 

    tel: (22) 837 44 55 wew 3

    piotr.gromada@mcsonline.pl

    sklep@mcsonline.pl

  • Małgorzata Olichwiruk

    Handlowiec

    tel. (22) 837 44 55 wew 3

    malgorzata.olichwiruk@mcsonline.pl

    sklep@mcsonline.pl

marketing i sprzedaż internetowa

  • Maciej Pilars

    Kierownik działu e-commerce i marketingu

    tel: (22) 837 44 55 wew 6

    maciej.pilars@mcsonline.pl

    info@mcsonline.pl

  • Kacper Popanda

    Grafika | Marketing | Administracja

    tel: (22) 837 44 55 wew 6

    kacper.popanda@mcsonline.pl

    info@mcsonline.pl